Drodzy Czytelnicy,ruszyła kampania wyborcza. Za chwilę będziecie decydować, kto będzie sprawował władzę przez najbliższe cztery lata. My chcemy, żebyscie przede wszystkim wybrali d-w.pl! I to zdecydowanie dłużej niż na cztery lata! Dlaczego? - zapytacie. Argumentów jest co najmniej kilka: na d-w.pl dajemy Wam serwis informacyjny, piękne galerie z wydarzeń, prezentujemy prawdziwe cuda regionu - dziewczyny południowej Wielkopolski, mądre i dowcipne felietony oraz fajne banery reklamowe. Nieco ponad miesiąc temu mieliśmy zaszczyt zapoznać Was z "Dziennika Wielkopolskiego" Magazynem off-line. Wiemy jednak, że kampania wyborcza rządzi się własnymi prawami, co oznacza, że w ramach działań promocyjnych musimy dać coś EXTRA. Co byście Drodzy Czytelnicy powiedzieli na darmowy internet od d-w.pl w stolicy południowej Wielkopolski pod ratuszem? A co tam! Dwa darmowe internety od d-w.pl! A może pójdziemy dalej? Na każdy jeden kampanijny (tzn. związany z kampanią - przyp. red.) darmowy internet od startującego w wyborach ugrupowania my odpowiemy dwoma darmowymi internetami! Pierwszy darmowy internet już macie - zapraszamy do Caffe Uno przy Głównym Rynku i oczywiście przed ratuszem (nazwa sieci: d-w.pl)!
Ale i tego nam mało! Wiemy, jak niezwykle popularna w okresie wyborów jest kiełbasa wyborcza. Od 3 do 21 listopada (dzień wyborów samorządowych) codziennie (w dni robocze sklepu) jednego z Czytelników chcemy obdarować kilogramem kiełbasy wyborczej - która, jak wszystkie obietnice składane w czasie kampanii, jest pod kazdym względem niezwykła. Kiełbasa wyborcza będzie do odebrania w zaprzyjaźnionym z d-w.pl sklepie mięsnym Marka Świerkowskiego przy ulicy Hanki Sawickiej 13. Mejle, w których będziecie deklarować chęć otrzymania kiełbasy prosimy kierować pod adres: kielbasa@d-w.pl (w temacie wpisujemy hasło: kiełbasa, w treści imię i nazwisko).
Zapraszamy wszystkich do czynnego udziału w naszej kampanii. Wybierzcie d-w.pl! Na zawsze!
| « poprzednia | następna » |
|---|
Dodaj komentarz
Komentarze użytkowników portalu są ich osobistymi opiniami i świadczą jedynie o mądrości lub głupocie wprowadzających je osób. Dziennik Wielkopolski nie ponosi za nie jakiejkolwiek odpowiedzialności.
Dziennik Wielkopolski nie chce usuwać żadnych z komentarzy zamieszczonych przez czytelników, ale daje sobie prawo i obowiązek do takiego zachowania, jeśli komentarze będą obraźliwe lub będą propagować przemoc - szczególnie jeśli będą łamać prawo.
Niestosowne też jest umieszczanie jakiejkolwiek reklamy w treści komentarzy. DW będzie takie wpisy usuwać.
Dziennik Wielkopolski nie chce usuwać żadnych z komentarzy zamieszczonych przez czytelników, ale daje sobie prawo i obowiązek do takiego zachowania, jeśli komentarze będą obraźliwe lub będą propagować przemoc - szczególnie jeśli będą łamać prawo.
Niestosowne też jest umieszczanie jakiejkolwiek reklamy w treści komentarzy. DW będzie takie wpisy usuwać.
Konkursy
-
Kalisz: Znamy już zwycięzców którzy pójdą na imprezę “Ahora Baila” Gwiazdą juwenaliów w Kaliszu była Monika...
-
Kalisz: “Roman Polański: moje życie” i "Nietykalni” - bilety rozdane Reżyserem filmu “Roman Polański: moje...
-
Kalisz: Siewruk i Lipina zagrają Pod Muzami - mamy zaproszenia dla Czytelników Liderzy grup Smokestack i Ścigani wystąpią...
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
Czytelnicy piszą
-
Bezcenne półtorej minuty Często jeżdżę autobusami KLA o rożnych...
-
Orzełkowa paranoja Ze zdziwieniem przeczytałem list Młodych...
-
Miasto bez plakatów Chciałbym ponarzekać jednak nie mogę....
-
Kalisz stanął na wysokości zadania Właśnie wróciłam z mszy celebrowanej...
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
Galerie
-
Więcej…
Wernisaż wystawy zatytułowanej "Malarstwo" odbył się w ostatnią sobotę, w kaliskim teatrze. Autorką prac jest Natalia Czarcińska, asystentka prof. A. Pepłońskiego w pracowni malarstwa kaliskiego WPA.
-
Więcej…
Trzecia edycja Galerii Bezdomnej miała miejsce w schronie atomowym, przy ul. Granicznej. O godzinie 18.00, w sobotę odbył się wernisaż wystawy, którą można było podziwiać przez dwa dni.
-
Więcej…
Co prawda pierwsze imprezy studenckie rozpoczęły się już we wtorek ale to dziś studenci otrzymali władzę. Nieco przed godziną 14:00 prezydent Janusz Pęcherz przekazał klucze do miasta kaliskim studentom.
-
Więcej…
Poczwórna dawka metalowej muzyki została zaaplikowana w niedzielny wieczór bywalcom klubu Pod Muzami. Gwiazdą wieczoru był zespół PimpWalk z Pleszewa, który promuje album "Accidentally On Purpose".
-
Więcej…
Od pewnego czasu na ulicach Kalisza można zobaczyć nietypowy autobus. To San H100B, który w Kaliszu służył w pradawnych czasach. Teraz powrócił jako atrakcja turystyczna.
Ostatnie komentarze
- Tele tego wszystkiego do ogarnięcia, że aż się odechcie...
- Koszula w drobne paski. Krawat stonowany nie wzorzysty...
- Oj, polonisto po UJ (Uniwersytet Jarociński). Z dużej ...
- A NA PORTALU RADYJA CENTRUM BYŁ OBOJNIAK? POWTÓRZĘ WIĘ...
- Zegareczki, spineczki, loczek. Krawat w paski do koszul...
- Byłem na recitalu Pani Emilii Komarnickiej-bardzo polec...
- Nieładnie Panie Janie! Nasz Kościół mówi wyraźnie: "Ora...
- Panie Janku "ojczyzna" to rzeczownik pospolity - pisze...
- Ja napisałbym Ojczyzny, ale młody POlityczny motłoch, j...
Najpopularniejsze art. z tygodnia
- Niech żyją studenci!
- Brodka na zakończenie święta studentów
- Kalisz: Bezdomna sztuka w schronie
- Kalisz: Malarstwo Natalii Czarcińskiej w kaliskim teatrze
- Niezbędnik kaliskiego (i nie tylko) cyklisty już w sprzedaży
- Kalisz: Solidarność będzie rozwieszać plakaty
- Kalisz: 52 KST - dziś recital Emilii Komarnickiej
- Kalisz: Jon Gomm wystąpi w CKiS
- Kalisz: Jubileusz kaliskich kajakarzy
- Ostrów Wielkopolski: Rekrutacja stażystów do końca maja
Kalendarium
Naszą witrynę przegląda teraz 138 gości







Komentarze
Kanał RSS z komentarzami do tego postu.